Boşanma aşamasındaki eşi dahil 4 kişiyi silahla öldüren erkek tutuklandı

Afyonkarahisar’da Mert Muharrem Taşkın adlı erkek, boşanma aşamasındaki eşi Havva Nur Şenol Taşkın (24) ve eşinin babası Adem Şenol (45), annesi Cemile Şenol (43) ve kendi anneannesi Emine Tanış’ı (66) av tüfeğiyle öldürmüştü. Gözaltına alınan Taşkın, savcılıktaki ifadesi sonrası çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

TIKLAYIN – Afyonkarahisar’da boşanma aşamasındaki erkek, 3’ü kadın, 4 kişiyi silahla vurarak öldürdü!

DHA’nın haberine göre Mert Muharrem Taşkın, Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) eşliğinde bulunduğu yerden çıkarıldı. İfadesi için jandarma karakoluna götürülen Taşkın, tutuklandı.

Çocukları korumaya alındı

Taşkın’ın katlettiği Hava Nur Şenol Taşkın ile annesi Cemile Şenol, babası Adem Şenol ve anneannesi Emine Tanış’ın cenazeleri, işlemlerinin ardından defnedilmek üzere Çayırbağ beldesine getirildi. Havva Nur’un kardeşleri Ali Şenol ve Mert Şenol, ailenin yakınları ile bölge halkının katılımıyla kılınan namazın ardından cenazeler, ailenin evine 50 metre uzaklıktaki mezarlığa getirildi. 4 kişinin cenazesi, yan yana toprağa verildi.

Diğer yandan Taşkın çiftinin 3 yaşındaki erkek çocuklarının devlet korumasına alındığı öğrenildi. 

Tutuklandı

Zanlı Mert Muharrem Taşkın savcılıktaki ifadesi sonrası çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı. 

Cuma günü boşanma davasının duruşması vardı

Mert Muharrem Taşkın ile Hava Nur Şenol Taşkın’ın 22 Aralık Cuma günü boşanma davalarının 3’üncü duruşmasının yapılacağı öğrenildi.

Diğer yandan Mert Muharrem Taşkın hakkında daha önce 2 kez uzaklaştırma kararı verildiği de ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir