Ali Koç’tan Transfer Açıklaması!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Nedir Ne Değildir Özel’ programda transfer açıklamalarına da değindi. Koç, transfer listesinde yer alan Milan’lı Rade Krunic hakkında, “Rade Krunic, Fenerbahçe’ye gelmek istiyor. Oyuncu ve kulübüne, yazın gözden çıkardığımız rakamları verebilecek durumda değiliz. Ancak görüşmelerimiz devam ediyor. Bizim istediğimiz rakamlarda olursa, olur.” dedi.

SAVIC TRANSFERİ

Ali Koç, gündemlerindeki Savic transferiyle ilgili ise, “Stefan Savic de çok iyi bir oyuncu, iş görür ama çok pahalı. Bonservisi yok ancak maaşı çok yüksek.” ifadeleri kullanıldı.

Transfer yapılacak mevkiler ile ilgili Ali Koç, “Minimum 1 yabancı stoper, minimum bir 6-8 almalıyız. Gerisi gidecek oyuncuların açacağı yerlere bağlı. Biliyorsunuz kontenjan var.” şeklinde konuştu.

“YAPTIĞIM HATALARDAN BİRİ”

Ali Koç, “Benim 5-6 yıllık süreçte yaptığım hatalardan biri, Balkanlar’dan daha çok oyuncu Türkiye’ye getirebilirdik. Sporculuğu, genç yaşlarından beri kendilerine bakmaları, şimdi bu yaşlarda böyle performans vermelerinin sebebi bu. Başka futbolcular 3 hafta plajda geçirir, Balkanlar 1 hafta tatil yapar, 2 hafta sezona hazırlık idmanları yaparlar.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir